Ayakkabi Aşkına
Ayakkabi Aşkına Yardım Hakkımızda İade ve Değişim İletişim Bilgilerimiz
 
Üye Giriş Yeni Üyelik
Ayakkabı Aşkına
YARDIM

AyakkabiAskina.com hakkında bilmeniz gereken temel konuları burada kısaca bulabilirsiniz.
  • Sitemizde kredi kartı, havale, kapıda kredi kartı (tek slip) ve kapıda nakit ödeme seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz.
  • Ödeme şekli olarak kapıda ödeme seçerseniz Aras Kargo verdiği hizmetin ücreti olarak 7,5 TL kapıda ödeme hizmet bedeli kesecektir. Bu bedeli alışverişinizi sonlandırırken ödeyeceğiniz toplam ücretler kısmında göreceksiniz.
  • AyakkabıAşkına.com’dan satın aldığınız ayakkabı için- kargo ücreti 100 TL'ye kadar 7,5 TL dir. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.
  • Satın aldığınız ayakkabıyı iade etmek isterseniz kargo ücreti size aittir ancak teslimat esnasında ayıplı ürün tespit ederseniz kargo görevlisine tutanak tutturmak şartıyla ücretsiz olarak geri yollayabilirsiniz.
  • AyakkabıAşkına.com’dan satın aldığınız ayakkabılar en geç 1 iş günü içinde kargoya verilir. Sitemizde sadece stoklu ürünler satılmaktadır. Bu sayede uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.
  • Ayağınıza uygun ayakkabı bulmakta güçlük çekiyorsanız, erkek ayakkabılarında 49 numaraya kadar, kadın ayakkabılarında 42 numaraya kadar büyük ve 35 numara küçük ayakkabı bulabilirsiniz. Özel tasarım ayakkabılarda şimdilik büyük numaralar bulunmuyor ancak talep olması halinde özel tasarımlarda da kendinize uygun numarayı bulabilirsiniz.
  • AyakkabıAşkına.com üzerinden kredi kartı ile alışveriş kesinlikle güvenlidir çünkü Garanti Bankası ve Yapı Kredi sanal pos sistemini kullanıyoruz. Kart bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt edilmediği için, bilgilerinizin çalınma riski de bulunmamaktadır.
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM
YARDIM
ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
 
GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
KARGO BİLGİLERİ
İADE VE DEĞİŞİM